Dwa horrory na weekend.

Zawsze oglądam wszystkie horrory, jakie pojawiają się na Canal+ VOD, tym razem prawdziwa gratka: "Wizyta" i "Taśmy Watykanu" - nadzieje ogromne, że będzie dobre kino. W piątek oglądałem "Wizytę". Film dobry, bardziej thriller, ale budowanie napięcia całkiem niezłe. Dodatkowo sposób nakręcenia filmu podnosi jego realizm. Bardzo ciekawa fabuła. Polecam zobaczyć, chociaż żeby było WOW, to niestety nie.
Wreszcie sobota i "Taśmy Watykanu" - przecież tak bardzo swego czasu był reklamowany, pomyślałem, że będzie dobrze. Film nie zrobił na mnie wrażenia. No owszem kilka scen nawet ciekawych, zapowiadał się całkiem nieźle, ale w sumie, ani on straszny, ani specjalnie ciekawy. Zobaczyć można, jak najbardziej, ale chyba dla zwiększenia statystyk i własnej satysfakcji, że się widziało. Fabuła całkiem niezła, ale wykonanie tylko poprawne.
Jedyne co mnie urzekło, że w przeciwieństwie do "Wizyty" ten film nie kończy się dobrze - a ja lubię jak horrory nie kończą się dobrze, bo tak właśnie powinno być. Filmy z dobrym zakończeniem to raczej pod bajki podchodzi.
Jak zwykle więcej na temat tych produkcji możecie znaleźć na Filmwebie:
"Wizyta"
"Taśmy Watykanu"Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Hotspot osobisty, PLUS GSM, iOS, iPhone, iPad - jak to zrobić?

PGNiG - wymiana licznika gazowego

Smycz FLEXI Vario L 8M Tape